KONST / Litografier / Färglitografi 11525523
nr 1152 5523
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Fåglar, signerad och numrerad 91/280, motivet: 25x35
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:20:51
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz